Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Park Tivoli | Tabliczki
RSS
czwartek, 24 sierpnia 2006
ul. Szaserów po remoncie

W czerwcu pokazywałem zdjęcia z remontu ulicy Szaserów http://warszawskifotoblog.blox.pl/2006/06/ul-Szaserow-w-przebudowie.html . Remont już się zakończył choć panowie drogowcy cały czas coś poprawiają, sprzątają itp. chyba szykują się do odbioru.

165

darmowy hosting obrazków
piątek, 18 sierpnia 2006
Bar Sady na Żoliborzu

Mój ulubionybar mleczny w Warszawie. Znajduje przy skrzyżowaniu ul. Krasińskiego i Broniewskiego (Krasickiego 36). Ulubiony ze względu na podawane tam kluski śląskie które są przepyszne wraz z gulaszem ale nie tylko z tego względu go lubie jest jeszcze druga sprawa tzn. jak się tam wchodzi ma się wrażenie że czas się zatrzymał sceneria normalnie jak z filmów Barei. Bardzo polecam każdemu kto jeszcze tam nie był i nie jadł.

164

darmowy hosting obrazków

sobota, 12 sierpnia 2006
Pl. Przymierza

Kiedyś na Pl. Przymierza znajdowało się kino Sawa do którego chodziłem zawsze kiedy miałem okazję czyli jak byłem u babci na obiedzie. Zawsze nie było wiadomo czy dany seans odbędzie się bo musiała się zebarać odpowiednia ilość chętnych czyli chyba 8 albo 10 osób. Kino istaniało chyba gdzieś do roku 1996 tak mi się wydaje. Później cały teren został sprzednany i powstał w miejscu kina....

162

Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

apartamentowiec .

163

darmowy hosting obrazków

zdjęcie Kina Sawa znaleziono na http://www.sztukakrajobrazu.pl/saska.htm

 
1 , 2
Zakładki:
1◦ O Warszawie
2◦ Inne Miejsca
3◦ Przeglądam
Kontakt
darmowy hosting obrazków


hit counters